MF Care Paketleri bir traktör sahibi olarak size çok büyük kolaylık sağlar

MF Care ile masrafları Massey Ferguson makinenizi satın aldığınızda sabitler, optimum performans sağlar, verimliliği garantiler ve makinenin ikinci el değerini en üst seviyeye çıkarırsınız. MF Care servis çözümlerimiz, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak şekilde size özel olarak uyarlanabilir.

MF Care Paketlerinin Avantajları

MF Care Paketleri

 

  

Silver

Gold

Farklı paketler

hakkında bilgi

Düzenli bakım sözleşmeleri

Servis Paketi, tüm belirlenmiş bakım çalışmalarını sabit fiyatlar üzerinden karşılar.

Onarım sözleşmeleri

Onarım maliyetlerine (yıpranma hariç) karşı güvence sunan uzatılmış garanti sözleşmeleri. Muafiyet tarifeleri bir seçenek olarak düzenlenebilir.

Makine türü

Tümü

Tümü

Düzenli bakım*

Onarım maliyeti

 

Muafiyetler

 

Daha fazla bilgi için bayinize başvurun.

 

* AGCO tarafından belirtilen liste fiyatı sadece uzatılmış garantiye aittir ve bakımı içermez.

MF Care Gold tarafından traktörler için kapsanan bileşenler:

Motor Ana Motor, Motor Yardımcı Öğeleri, Emme ve Egzoz Sistemi, Motor Elektrikli Parçalar, Motor Soğutma Sistemi, Yakıt Tedarik Sistemi. Elektrikli Sistem Elektrik Sistemleri, Güç Aktarma Şanzımanı, Diferansiyel, PTO, Akslar ve Son Tahrik Şanzıman Yağ Soğutucusu. Dümenleme Sistemi ve Frenler Fren hatları, valfler, pedallar gibi sürtünmeden etkilenmeyen fren bileşenleri, Direksiyon, Direksiyon Silindirleri. Hidrolik Sistem Hidrolik Sistem, Gövde, Hidrolik Öğeler, Korumalar. Çeşitli Öğeler Gövde, Tahriksiz Aks Poryaları ve Rulmanlar. Operatör İstasyonu Monitörler, Operatör Kontrolleri, Operatör İstasyonu (Kabin, Platform).

İlgilendiğinizi Belirtmek Üzere Kayıt Yaptırın

MF kapsamlı ve etkin bir servis yelpazesi sunar

Bayi Bul