Orijinal AGCO Parçaları

Massey Ferguson, tarım makineleri alanındaki eşsiz geçmişi ve tecrübesiyle, dünyanın dört bir yanındaki deneyimli ve profesyonel çiftçiler için, en çok tercih edilen tarım makinelerini üretir. Massey Ferguson’unuz söz konusu olduğunda tek doğru tercih orijinal olanı seçmektir! Tüm parçaların ne kadar yoğun şekilde çalıştığı düşünülürse, neden orijinal olmayan yedek parçalar kullanıp riske giresiniz?

Orijinal AGCO Parts şu özelliklere sahiptir:

  • Tamamen orijinal teknik özelliklere göre test edilmiş ve üretilmiştir
  • Makinaya ilk seferde ve her seferinde mükemmel şekilde uyar
  • Paranızın karşılığını verir
  • Tüm yıl boyunca en üst seviyede ve güvenilir bir performans garanti eder
  • Masraflı makina arızalarından, hasarlardan ve hatta güvenlikle ilgili tehlikelerden kaçınmak için en iyi seçenektir
  • En zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır (Massey Ferguson Mühendislik Bölümü tarafından onaylanmıştır)
  • 12 aylık garanti kapsamındadır* - ayrıca bir Massey Ferguson bayisi/yetkili servisi tarafından takıldığında işçilik de garanti kapsamına alınır
  • Benzersiz AGCO hologramı tarafından tanımlanır

* Genel istisnalar geçerlidir, örneğin cam ve aşınan parçalar

AGCO Parts Parça Katalogları

AGCO Parts Parça Katalogları

ORİJİNAL AGCO PARÇA ARAMA

Daha fazla bilgi

Bütün Massey Ferguson tarım makinalarına uyan, son derece kapsamlı bir Orijinal AGCO yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca geniş bir Orijinal AGCO Parça yelpazesine sahip olan Massey Ferguson bayiniz, Massey Ferguson makineleriyle ilgili her türlü şey hakkında size en iyi tavsiyeyi ve teknik yardımı sunacak eğitime, deneyime ve ekipmana sahiptir.

Daha fazla bilgi için Massey Ferguson bölge bayinize başvurunuz.

Massey Ferguson makineniz için orijinal AGCO Parçaları

Konfor Parçaları

Konfor Parçaları

Daha fazla konfor; daha iyi bir ergonomi, daha yüksek verimlilik ve daha fazla kârlılık demektir. Orijinal kabin parçalarını, döşemeleri, koltukları, camları ve paspasları tercih edin.

Aşınma Parçaları

Aşınma Parçaları

Orijinal yataklar, kayışlar, burçlar ve askı bilyalarıyla optimum çalışma verimliliği sağlayın ve uygunsuz bir zamanda gerçekleşebilecek veya size pahalıya mal olabilecek arızalardan kaçının.

Estetik Parçaları

Estetik Parçaları

Orijinal sac metal, boya, kapı, ızgara ve çıkartmalarla Massey Ferguson’unuzun mükemmel görünmesini ve değerini korumasını sağlayın.

Performans Parçaları

Performans Parçaları

Orijinal kayışlar, debriyajlar, motor parçaları, egzozlar, filtreler, elektrikli döner parçalar ve şanzımanlarla Massey Ferguson makinenizin en üst seviyedeki performansını koruyun. Size pahalıya mal olacak iş kesintilerine karşı, Orijinal AGCO Parçaları takmaktan daha iyi bir güvence olamaz.

Hasat Parçaları

Hasat Parçaları

Massey Ferguson hasat makinenizin en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak ve sarı ve yeşil hasat dönemlerinde maksimum çalışma süresi elde etmek için orijinal bıçakları, zincirleri, parmakları ve hasat kayışlarını tercih edin.

Güvenlik Açısından Önemli Parçalar

Güvenlik Açısından Önemli Parçalar

Güvenli ve emniyetli bir çalışma için orijinal parçaları tercih ederek hem kendinizi hem de operatörlerinizi tehlikelerden koruyun. Ödün vermeyin: - orijinal frenler, aydınlatma, askı sistemi, dümenleme, silecek lastikleri ve motorlar için Massey Ferguson bayinizle iletişime geçin.

Bayi Bul