BAYİ TARAFINDAN TAKILAN AKSESUARLAR

Orijinal Massey Ferguson aksesuarları, bir Massey Ferguson traktöründen bekleyeceğiniz üst düzey dayanıklılığı ve performansı sunar. Kapsamlı ürün yelpazesinde askı sistemi ve kuyruk mili, arka çeki bağlantıları, ön ağırlıklar, klima kitleri, ot biçme aletleri, harici aydınlatma ve Auto-Guide™ 3000 gibi teknoloji çözümleri yer alır ve bunların hepsi 12 aylık AGCO Parts garantisi kapsamındadır*.

*Şartlar ve koşullar uygulanır ve istek üzerine temin edilir. İstisnalar olabilir.

Bayi tarafından takılan aksesuarlarımız:

  • Orijinal fabrika üretimi ve onaylı parçalardır
  • Homologasyon testi yapılmıştır ve yönetmeliğe uygundur
  • En üstün kaliteye ve mükemmel finisaja sahiptir
  • Tüm Orijinal Aksesuarlarda standart olarak 12 aylık AGCO Parts garantisi sunulur*

MASSEY FERGUSON’UNUZ İÇİN BAYİ TARAFINDAN TAKILAN ORİJİNAL AKSESUARLAR

Orijinal Massey Ferguson Aksesuarları, dünyanın dört bir yanındaki çiftçileri desteklemek için üst düzey performans ve güvenilirlik sunmak amacıyla tasarlanmıştır.
Askı ve Kuyruk Mili

Askı ve Kuyruk Mili

Massey Ferguson mühendisliğiyle üretilen ve onaylanan tam entegre askı ve PTO serisi, tüm bileşenlerin, dayanım ve performans özelliklerine uygunluk açısından test edilip onaylandığını ve sizi yüzüstü bırakmayacağını garanti eder.

Teknoloji Aksesuarları

Teknoloji Aksesuarları

Tarım maliyetlerinin yaklaşık %80’i yakıt, gübre ve tohum malzemeleri gibi değişken maliyetlerden meydana gelmektedir. MF Auto-Guidance sistemini kullanarak verimi artırabilir ve bu maliyetleri azaltabilirsiniz.

Spool Valf Takımları

Spool Valf Takımları

Güçlendirme için sonradan eklenen veya eskisinin yerine değiştirilen spool valf takımları, Massey Ferguson traktörünüzün yapabileceği hidrolik faaliyetlerin sayısını artırarak, sahip olduğu becerileri tam kapasitesiyle kullanmanıza olanak sağlar.

Klima Kitleri

Klima Kitleri

Sert çevre koşullarında uzun süreler boyunca çalışacak şekilde tasarlanıp üretilen %100 orijinal parçalara sahip Massey Ferguson Klima Kitleri, tamamen güvenebileceğiniz bir dayanıklılık ve üst düzey bir klima performansı sunar.

Operatör Alanı

Operatör Alanı

Telsiz ve kamera sistemi kurulumlarından, klima donanımlarına ve orijinal Massey Ferguson koltuğuna kadar bütün ürünler kabini daha da geliştirmek için tasarlanmıştır. İlk yardım kiti, yangın söndürücü ve uyarı üçgeniyle hazırlıklı olun.

Ot Biçme Aletleri

Ot Biçme Aletleri

Mükemmel kesimi ve tarladaki çok yönlü performansı koruyun. Massey Ferguson ekipmanınızın performansından ödün vermeyin. Sadece Orijinal Massey Ferguson yedek parçalarını ve aksesuarlarını kullandığınızdan emin olun.

Biçerdöver ve Balya Makinesi Aksesuarları

Biçerdöver ve Balya Makinesi Aksesuarları

İster ürün hasadı yapın ister balyalama, verimi ve üretkenliği artırmak istiyorsanız fabrika üretimi olan ve bayi tarafından takılan onaylı orijinal aksesuarlar kullandığınızdan emin olun.

Arka Askılar

Arka Askılar

Otomatik bağlantı kurulumlarından, mafsallı çeki kancalarına kadar çok çeşitli bağlantı çözümleri mevcuttur. Hepsi de ekipmanınızın veya römorkunuzun sağlam ve güvenilir bir şekilde bağlanmasını sağlayacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

Ağırlıklar

Ağırlıklar

Bir traktörün kurulumundaki ayrılmaz bir unsur da doğru balastın kullanılmasıdır. AGCO Parts, Massey Ferguson tarafından üretilen çok çeşitli orijinal ağırlıklarla, Massey Ferguson traktörünüz için en uygun ve dayanıklı balastı sunar.

UZATILMIŞ GARANTİ – AKSESUARLAR 5 YILA KADAR KAPSANIR*

Bayi tarafından kaydının yapılmasının ardından ilk 12 ay içinde uzatılmış garanti ile makinaya takılan Massey Ferguson aksesuarları, garantinin geri kalan süresi boyunca kapsanır. 

Lütfen makinelerin ve aksesuarların tüm pazarlarda mevcut olmayabileceğini unutmayınız.
*Şartlar ve koşullar uygulanır ve istek üzerine temin edilir. İstisnalar olabilir.

 

Bayi Bul