image alter

SİZİN için hazırlanan haber bülteni MF & YOU'ya hoş geldiniz.

Bizimle Massey Ferguson dünyasına gelin ve MF eXperience deneyimini yaşayın! 

İşletmenizin başarısını artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için Massey Ferguson ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazlasını keşfedin. Bu ilk sayıda, MF tarihi, olağanüstü etkinlikler ve bilgiler ve sizin tarafınızdan, sizin için tasarlanmış MF ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.  

Daha fazlasını öğrenmek istiyor musunuz? Keyifli okumalar!  

Massey Ferguson ekibiniz

 

MF & YOU Bültenine Kaydolun

Devamını oku
image alter

MF 9S Serisi prestijli Red Dot Tasarım Ödülünü kazandı!

AGCO'nun dünya çapındaki markası Massey Ferguson, amiral gemisi MF 9S Serisi traktörleri için Red Dot Ödülü: Ürün Tasarımı 2024 ödülünü almanın mutluluğunu yaşıyor. Uluslararası jüriler bu aranan kalite mührünü yalnızca olağanüstü tasarıma sahip ürünlere veriyor.

Devamını oku
image alter

Massey Ferguson 2024 Bayi Toplantısını Antalya’da gerçekleştirdi!

Türkiye’nin dört bir yanından Massey Ferguson bayileri Antalya’da buluştu Bu yıl “Biz Farklıyız” mottosuyla düzenlenen MF Geleneksel Bayi Toplantısı’na Türkiye’nin her yerinden katılan Massey Ferguson bayileri, Antalya’da yılın değerlendirmesini yapma ve başarılarını hep birlikte kutlama imkanı buldular. 

Devamını oku
image alter

AGCO Massey Ferguson'un Beauvais, Fransa'daki üretim tesisi, ISO 14001 Sertifikası ile ödüllendirildi

AGCO'nun dünya çapındaki markası Massey Ferguson, MF traktörlerinin tasarım ve üretiminde küresel mükemmeliyet merkezi olan Beauvais Fransa operasyonlarında Çevre Yönetim Sistemi (EMS) için ISO 14001 Sertifikasını aldığını duyurdu.

Devamını oku
image alter

Massey Ferguson, yeni filo amiral gemisi olan sade ve güvenilir MF 9S'yi tanıtıyor!

AGCO'nun dünya çapındaki markası Massey Ferguson, 285 hp'den 425 hp'ye kadar güçlere sahip altı model içeren yeni MF 9S Serisinin lansmanını duyurdu. Hepsi yenilikçi Protec-U tasarımına sahip modeller ve sektöre daha fazla güç, konfor, kontrol ve otomasyon getirmektedir.

Devamını oku
image alter

AGCO, UNICEF'in Türkiye'deki depremlerde acil durum çalışmalarını desteklemek için 650.000$ bağışladı

DULUTH, GA/ZÜRİH – Tarım makineleri ve hassas tarım teknolojisinin dünya çapında üreticisi ve dağıtıcısı olan AGCO Şirketi, Kahramanmaraş merkezli deprem bölgelerinde yapılan çalışmalara destek olmak amacıyla, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu'na (UNICEF) doğrudan 650.000 Amerikan Doları bağışta bulunduğunu duyurdu. Bu bağış, depremzede çocuklara, gençlere ve ailelerine kritik malzeme ve hizmetlerin sağlanmasına destek olmak amacını taşıyor.

Devamını oku
image alter

MF LB2200 Serisi Büyük Prizmatik Balya Makinesi AE50 Ödülünü Kazandı!

Massey Ferguson® LB2200 Serisi Büyük Prizmatik Balya Makinesi, önceki modellerin güvenilirliğini yeni ileri teknoloji güncellemelerle birleştiriyor.

Devamını oku

Bayi Bul