ŞARTLAR VE KOŞULLAR | Trelleborg Bilgi Yarışması

20 Ağustos 2021 ve 3 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir

MASSEY FERGUSON AGCO Markası tarafından

 

Madde 1 - Genel Organizasyon 

Genel merkezi 41 Blaise Pascal Avenue, Beauvais adresinde yer alan, AGCO SAS’ın MASSEY FERGUSON EME (Avrupa ve Ortadoğu) Pazarlama Departmanı, 20 Ağustos 2021 ve 3 Eylül 2021 tarihleri arasında (belirtilen tarihler dahil), herkese açık, ücretsiz ve hiçbir yükümlülüğü olmayan, genel halka yönelik bir yarışma olan “Trelleborg Bilgi Yarışması”nı düzenlemektedir. 

Yarışma kuralları şu web sitelerinde yer almaktadır:  

 

Madde 2 – Kapsam – Bölgesel ölçek 

Sadece Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden (ticaret kısıtlaması tedbirlerine tabi olan ülkeler hariç) katılımcılar katılım hakkına sahiptir. 

Sadece çiftçiler ve tarım işletmeleriyle ilişkili kişiler bu yarışmada ödül kazanabilir.

Şu kişiler yarışmaya katılamaz:

 • 18 yaşından küçük kişiler.
 • AGCO Grubu çalışanları ve onların aileleri
 • AGCO ürünlerinin ve hizmetlerinin bayileri
 • AGCO’ya bağlı şirketlerin çalışanları 
 • AGCO tarafından hizmet alınan Acenteler ve Tedarikçiler ve ilgili çalışanların akrabaları
 • MASSEY FERGUSON tarafından etkinliğe katılmaya davet edilen gazeteciler 

Her bir kişi, hane ve tarım tüzel kişiliği, aynı soyad, aynı ad, aynı adres, aynı telefon numarası ve aynı e-posta adresi için sadece tek bir katılıma izin verilir. 

Yarışmaya katılım tamamen kişiseldir.

Düzenleyici Şirket, uygun gördüğü tüm kontrolleri gerçekleştirme hakkını saklı tutar. 

 

Madde 3 – Katılım koşulları 

Katılımını geçerli kılmak isteyen bir katılımcının Facebook’taki yarışma gönderisine doğru cevabı vermesi gereklidir.

Doğru cevaplar arasından bir kazanan seçilecektir. 

Katılımcı yarışmaya katılım sağlayarak, kazanma durumunda AGCO SAS tarafından Facebook sayfası veya başka bir yolla (eposta, telefon vd.) iletişime geçilmek amacıyla kişisel bilgilerine erişim sağlanmasına açık bir şekilde izin vermektedir. 

 

Madde 4 – Kazananların belirlenmesi 

Çekiliş 06 Eylül 2021 ve 06 Ekim 2021 tarihleri arasında, Fransa’nın Beauvais kentinde yer alan AGCO SAS - Massey Ferguson Pazarlama Departmanı EME ofislerinde gerçekleştirilecektir. 

Beauvais'deki EME Bölgesi Massey Ferguson Pazarlama Departmanı bu çekilişi kapalı kapılar ardında gerçekleştirecektir.  

Ödül kitleri, bu tarihten sonra, Covid nedeniyle oluşan gecikmelere bağlı olarak teslim edilecektir.  

 

Madde 5 - Ödül 

Trelleborg Bilgi Yarışması bir ödül kazanma fırsatı sunar: 

 1. Trelleborg TLC Plus Kiti  
  Sensör temelli gelişmiş bir kontrol sistemi olan Trelleborg TLC Plus, makinenizin yapılandırmasına bağlı olarak herhangi bir tarım faaliyeti için gereken doğru lastik basıncını önerir ve ölçer. 
  Kit değeri: 399 €.

Bu şartlar ve koşullarda belirtilen katılım prosedürüne uygun olarak ve kura çekilişi sonucunda bir kazanan, Trelleborg TLC Plus ödül kitine sahip olma fırsatı yakalayacaktır. 

Kazanan kişiyle, ödülün teslimatı için gerekli olan bilgilerin sağlanması için, AGCO SAS tarafından e-posta veya başka bir yolla iletişime geçilecektir. 

Kazanan kişinin adı, basılı ve internet iletişim uygulamalarının yanı sıra, Massey Ferguson Facebook sayfasında açıklanacaktır. 

Bu ödül devredilemez ve paraya çevrilemez.

Ödül, herhangi bir anlaşmazlığa yol açamaz veya herhangi bir takasa tabi tutulamaz ve tam veya kısmı değeri üzerinden nakde çevrilemez.

 

Madde 6 – Ödüllerin alınması  

Maddi takasa, iadeye veya tazmine hiçbir koşul altında izin verilmez. 

Harici koşulların açıklanan ödüllerin verilmesine engel teşkil etmesi durumunda Düzenleyici Şirket ödülleri eş değerde bir başka ödülle değiştirebilir. 

Kazanan kişi, Düzenleyici Şirket tarafından posta ve/veya telefon yoluyla bilgilendirilecektir. 

Kazanan kişilerin, ödülleri kabul etmek için çekiliş tarihinden itibaren maksimum dört haftası olacaktır. 

Bu, değişikliğe açık değildir ve nakit para alternatifi bulunmamaktadır.

Bu süre geçildikten sonra ödül iptal edilecektir. 

Sağlık açısından ilgili hükümet düzenlemelerini ve yasal politikaları sürekli izleyen Massey Ferguson, ödülü Covid şartlarına bağlı olarak çekilişten 8 hafta sonra teslim edecektir. 

 

Madde 7 - Kullanım Şartları ve Garanti 

Düzenleyiciler, verilen ödülün kullanımından kaynaklı ve/veya kullanımı esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir vaka ve/veya kazayla ilgili tüm sorumluluğu reddeder.

Düzenleyiciler, koşullar gerektirdiği takdirde, herhangi bir yükümlülük getirmeksizin, bu faaliyeti kısaltma, uzatma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. 

Düzenleyiciler, iletişim ağlarındaki teknik bir durumdan veya kendi kontrolleri dışındaki teknik bir olaydan kaynaklı hizmet kesintisi olması durumunda hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Düzenleyiciler, yarışma herhangi bir sebeple kısmen veya tamamen değiştirildiği, ertelendiği veya iptal edildiği takdirde hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Herhangi bir tazminat talep edilemez. 

Okunaksız, eksik ve sahte/telif hakkı başkasına ait formlar sayılmayacaktır. 

Dolayısıyla, formların kaydedilmemesi durumunda veya kontrol edilmesi mümkün olmaması halinde Düzenleyici Şirket sorumlu sayılmayacaktır. 

 

Madde 8 - Koşulların Kabulü ve Anlaşmazlıklar 

Tüm katılımcılar, bu yarışmaya katılarak işbu şartları ve koşulları kabul ettiğini onaylamış olur. 

Katılımcılar, şans unsurunun bulunduğunu ve çekilişle gerçekleşen muhtemel bir kazanma olasılığından başka hiçbir garantinin verilmediğini bilmekte ve anlamaktadır. 

Olası anlaşmazlıklar, Ekim 2021 tarihine kadar (posta damgası ispat sayılır) mektup gönderilerek, 41 avenue Blaise Pascal – BP 60307 - BEAUVAIS (60026) FRANSA adresinde yer alan AGCO SAS Hukuk Departmanına iletilecektir. 

Bu düzenleme, Fransız yasalarına tabidir ve sadece Fransız yasaları uygulanacaktır. 

AGCO SAS - MASSEY FERGUSON EME Pazarlama Departmanı, bu Düzenlemeye ilişkin uygulama güçlükleri, yorumlama veya uygulama talebiyle ilgili geribildirimde bulunacaktır. 

 

Madde 9 - Yarışma şartlar ve koşullarının bildirimi 

Bu şartlar ve koşullar, 41, avenue Blaise Pascal - BP 60307 - 60026 Beauvais Cedex adresinde yer alan AGCO SAS (Pazarlama Departmanı MASSEY FERGUSON EME) tarafından yazılı talep üzerine temin edilecektir.  

İnternet bağlantısına sahip olan katılımcılar, katılımcı herhangi bir ek masraf yapmadığından dolayı, herhangi bir geri ödeme talebinde bulunmayacaktır. 

 

Madde 10 - Kişisel Verilerin Korunması 

Bu yarışmaya katılmak için katılımcıların, kendileri hakkında bazı kişisel bilgilerin Düzenleyici Şirket tarafından yarışmanın yürütülmesi ve ayrıca pazarlama amacıyla kullanılacağını ve verilerin Türkiye dışında işleneceğini kabul etmesi zorunludur. 

Daha fazla bilgi için, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz Gizlilik Politikası’na başvurabilirsiniz: http://www.agcocorp.com/privacy.html

Kazanan kişi, herhangi bir mali veya başka bir bedel olmaksızın, Düzenleyici Şirket’e soyadını, adını, ikamet ettiği yer hakkında özet bir bilgilendirmeyi ve fotoğrafını, her türlü tanıtım veya editöryal amaçlar için kullanma hakkını vermeyi kabul eder. 

Yürürlükteki yönetmelikler uyarınca, herhangi bir zamanda ve AGCO’ya herhangi bir gerekçe sunmadan, tamamen veya kısmen yarışmadan çekilebilirsiniz. 

Erişim, düzeltme, silme ve itiraz etme hakkınızı dataprivacy@agcocorp.com adresine e-posta göndererek kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki onay beyanı gönüllü olarak yapılır ve istenildiği zaman geri alınabilir. 

İletişim verilerimin (adım, e-posta adresim, posta adresim, telefon numaram, iş yeri iletişim bilgilerim, mesleğim ve benimle ilgili benzer bilgiler), demografik bilgilerimin (yaş, cinsiyet, lokasyon) ve ticari işletmemle ilgili verilerin, pazarlama, pazar araştırması ve reklamcılık amaçlarıyla AGCO Corporation firmasına ve alt şirketlerine (birlikte, “AGCO”) aktarılmasını ve bu amaçlarla toplanmasını, işlenmesini ve kullanılmasını kabul ediyorum.

Buna bağlı olarak, AGCO tarafından sunulan ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alabilirim. 

Bayi Bul