Kişiselleştirilmiş Massey Ferguson Deneyiminizi yakınınızdaki bir bölgede yaşayın!

MF eXperience Tur, sizin gibi çiftçilerle birlikte ve onlar için tasarlanmış, iş ihtiyaçlarınıza özel hedeflenen etkinliklerle tasarlanmış bir Pan-Avrupa etkinliğidir. Yeni sade ve güvenilir ürün, teknoloji ve hizmet yelpazemizi keşfedin. MF uzmanlarımızla Massey Ferguson ürün yelpazesinin iş veriminizi artırmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında konuşmak için siz de bu etkinlikte yerinizi alın.

Eşsiz ve kişiselleştirilmiş bir etkinlik!

Bu kişiselleştirilmiş etkinlik, teknoloji, finansal çözümler, hizmetler ve uygun lastik-çekiş gibi çözümleri ve deneyimlerini paylaşarak sizi yerel MF Uzmanlarınıza ve yerel MF Bayinize daha da yakınlaştırır. Ayrıca size tüm MF ürünlerini de deneyimleme fırsatı verir, böylece çiftliğinize yakın çok çeşitli Massey Ferguson makinelerimizle benzersiz, ilk elden bir deneyim kazanırsınız! Sizin gibi, makinelerimiz de Çiftçilik İçin Doğdu, bu nedenle tarlalarda da sizin için hazır olmaları gerekiyor.

 

4 yıllık deneyim!

2018'deki bu eşsiz etkinliğin başlangıcından bu yana 9 ülkeden 7.600'den fazla çiftçi ve tarımsal müteahhiti ağırladık. Çekici, davetkar, kapsayıcı ve samimi bir atmosferde sade ve güvenilir ürün ve hizmetlerimizi sergilediğimiz gerçek bir müşteri deneyimi yaşadılar.

 

Önce Sağlık ve Güvenlik!

Buna ilaveten, Covid pandemisine rağmen MF deneyiminizi tam bir gönül rahatlığıyla yaşayabileceksiniz! Güvenliğiniz önceliğimizdir, bu nedenle tüm müşteriler sterilize edilmiş koşullarda ve yasal düzenlemelerde küçük gruplar halinde sosyal mesafe gözetilerek kaydedilecek ve karşılanacaktır.

 

Peki, daha ne bekliyorsunuz?

Tarım işiniz için en iyi seçimi yapmak istiyorsanız. Geniş bir çözüm ve ürün yelpazesini tartışmak ve test etmek istiyorsanız. Kendi benzersiz deneyiminizi yaşamak istiyorsanız şimdi yerel MF Bayinizle iletişime geçin ve kendi MF DENEYİMİNİZİ bugün rezerve edin!

 

 

2022 MF eXperience Tur Programı

2022'de Massey Ferguson'un 175. Yıldönümünü kutlayan tur programı, yolculuğuna tüm Avrupa'da birçok yeni kilometre taşıyla devam ediyor; İtalya, İspanya, Fransa, Romanya, Litvanya, Polonya, Belçika, Hollanda ve Almanya yeni destinasyonlarımızdan sadece birkaçı. Turun her durağı, özel ihtiyaçlarınızı tartışmak ve MF uzmanlarımızla büyüyen iş ihtiyaçlarınızı oluşturmak için bu eşsiz fırsatın parçası olmanızı sağlayacaktır.

 

İtalya   

1. Etap : 15 - 17 Şubat
2. Etap : 22 - 24 Şubat
3. Etap : 1 - 3 Mart
4. Etap : 8 - 10 Mart


İspanya   

1. Etap : 15 - 18 Mart
2. Etap : 22 - 25 Mart
3. Etap : 29 - 31 Mart ve 1 Nisan
4. Etap : 5 - 8 Nisan


Fransa   

1. Etap : 26 - 28 Nisan
2. Etap : 11 - 14 Ekim
3. Etap : 18 - 21 Ekim
4. Etap : 25 - 28 Ekim

 

Hungary 

10 - 13 Mayıs


Romanya   

17 - 20 Mayıs


Litvanya   

31 Mayıs & 3 Haziran


Polonya   

1. Etap : 13 – 15 Haziran
2. Etap : 20 – 22 Haziran


Hollanda   

4 - 7 Temmuz


Belçika   

11 - 14 Temmuz


Almanya   

1. Etap : 30 - 31 Ağustos ve 1 - 2 Eylül
2. Etap : 6 - 9 Eylül
3. Etap : 20 - 23 Eylül
4. Etap : 27 - 30 Eylül

 

Şimdi bayinizle iletişime geçin!

Bayi Bul